Profil společnosti

Akciová společnost D2GO a.s. vznikla odštěpením ze společnosti DYTRON s.r.o. k datu 1.9.2007.

Společnost se zabývá pronájmem kanceláří, obchodních a representativních prostor a s tím souvisejících ostatních služeb. Společnost je výhradním majitelem veškerých nabízených prostor.

PŘEDMĚT PODNIKÁNÍ SPOLEČNOSTI:

–          Realitní činnost, správa a údržba nemovitostí
–          Činnost účetních poradců, vedení účetnictví, vedení daňové evidence
–          Pronájem a půjčování věci movitých
–          Ubytovací služby
–          Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy
–          Zprostředkování obchodu a služeb

 

Komerční prostory určené k pronájmu – lokalita Nový Jičín:

Ulice Generála Hlaďo 756/20

Komerční objekt po celkové rekonstrukci se nachází v centru města naproti obchodního domu Hruška, poblíž historické části města, které bylo v roce 1967 prohlášeno městskou památkovou rezervací. Budova je napojena na veřejný rozvod nn, veřejný vodovodní řád, veřejnou kanalizaci a ntl. plynovod. Jedná se o cihlovou čtyřpatrovou budovu, která je částečně podsklepena. Ve všech patrech se nachází komerční prostory k pronájmu. Celá budova je elektronicky zabezpečena, vytápěna plynových kotlem a vybavena osobním výtahem. V blízkosti se nachází centrální parkoviště (1 hodina parkování zdarma). Maximální dostupnost všech služeb a obchodů. Budova je v blízkosti autobusové zastávky.

Využití prostor je kombinovatelné, obchodně administrativní služby, provozovna služeb, relaxační služby a jiné.

 

Ulice Slovanská 928/8

Místo se nachází v centru města naproti katastrálního úřadu, poblíž historické části města, které bylo v roce 1967 prohlášeno městskou památkovou rezervací. Jedná se o nově zrekonstruovanou budovu z roku 2006, ve které se původně nacházela Vojenská správa. Budova je napojena na veřejný rozvod nn, veřejný vodovodní řád, veřejnou kanalizaci a ntl. plynovod. Jedná se o cihlovou třípatrovou budovu, která je podsklepena. Ve všech patrech se nachází komerční prostory k pronájmu. Celá budova je elektronicky zabezpečena a vytápěna plynovým kotlem. Možnost parkování je přímo před objektem na vlastním parkovišti s el. závorou. Maximální dostupnost všech služeb a obchodů.

Využití prostor je kombinovatelné, obchodně administrativní služby, provozovna služeb, relaxační služby a jiné.